Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fleur Packyt

16. 9. 2007

ObrazekFleur Packyt 

Nazdárek. Jsem celkem normální holka. (No dobře, tak to možná trochu kecám…) Jsem celkem šílená čtrnáctiletá holčina. Ale prý vypadám na víc. (Juchů!) Nejvtipnější situace, ve třinácti
Já: „Na kolik vypadám?“
„No, kdybych tě neznal, tak asi 18“
Já: „A když mě znáš?“
„…asi tak 16“
Mrtvá smíchy.
Své jméno mám podle nicku na e-mailu, který mám už pár let. Je to jen taková zkomolenina. Tento nick používám jenom na různých HP stránkách. Na škole studuji Obrana proti černé magii, Lektvary, Přeměňování, Kouzelné formule, Bylinkářství, Dějiny čar a kouzel, Astronomie, Famfrpál a Černou magii. Chodím i do opakovacího kurzu, kde jsem v Havraspáru a studuji tam Černá magie, Obrana proti černé magii, Lektvary, Famfrpál, Jasnovidectví, Astronomie, Nepovinný předmět 1 a Nepovinný předmět 2. Takže bych i chtěla být v Havraspárské koleji nebo ve Zmijozelské, na to jsem tak krásně jízlivá… V této kouzelnické škole se mi moc líbí a nic moc bych tam neměnila, s paní ředitelkou vycházím myslím, že celkem normálně, zatím znám jenom pár studentů, ale super.  Ve famfrpálovém týmu hrát nechci, raději budu spíše pozorovat. Na dění škole se asi nijak moc podílet nebudu, protože zrovna neplývám nápady. Koště zatím nemám a hůlku mám mít jasanové dřevo, žíně z jednorožce, 12 a čtvrt palců. Spoluředitel naší školy se mi nezdá jako nejsympatičtější člověk. Jinak v mudlovském světě jsem ještě stále na základce, ač posledním rokem. Jenže ještě stále nevím, kam dál. (Chci jakoukoliv radu, jsem zoufalá!) Oblíbené předměty, tak těch je málo, asi tak matika, anglina, čeština…
Ráda se dívám na televizi. Poslouchám hudbu hlavně rock potom různě, ale ráda si poslechnu Nirvanu, staré dobré Beatles, Placebo, Dirty pretty things… Nebo si přečtu nějakou hezkou knížku třeba od J. K. Rowlingové (jak nečekané), Gabriel García Márqueze, Shakespearea. Ale nejen knížku, ale i hezkou povídku na netu, zejména fanfiction (ze světa HP), pokoušela jsem se i něco zplodit, avšak dopadlo to převážně zle a nedokončeně… Na jídlo mám ráda pizzu, halušky, smažené žampiony atd. No, moje oblíbené filmy… To bude na déle, takže: neobvykle HP ačkoliv se knihám nevyrovná; Pátý element; Mrtvá nevěsta Tima Burtona; Střihoruký Edward; Leon; Monty Python: Život Briana, Svatý Grál; Cokoliv; Všechno co jste kdy chtěli vědět o sexu, ale báli jste se zeptat; Prokletí žlutozeleného škorpióna; Match point: Hra osudu (prostě filmy od Woodyho Allana); Americká krása; Lola běží o život; Amelie z Montmartru; Pulp fiction: Historky z podsvětí; The Hair; Zelená míle; Forest Gump; Piráti z Karibiku (všechny); Mumie; Piano; Thelma a Louise; Drákula; Frankenstein. (Já vás varovala!)
Blázen do HP? Já? To nikdy… možná trošku… OK. Tak tedy hodně. Celkem dost. Ale kdo není.? Taky i z toho důvodu jsem se přihlásila do této školy a také poznat nové lidi a ještě se i možná něco dozvědět. Denního věštce čtu pravidelně (když se dostanu na net) a moc se mi líbí. Neoficiální překlad jsem sice původně nechtěla číst, ale zvědavost byla větší, takže jsem si to za den přečetla. Oblékám se tak celkem normálně, někdy sportovně, někdy za styl připomínající Barbie. Partnera zatím žádného nemám (divíte se? Já ne.) A já nejsem zrovna optimistka a v lásku nevěřím. Do rodiny patří kromě lidských členů ještě pes, kocour, rybičky a křeček.
Tak doufám, že to nebylo moc dlouhé a vyčerpávající. Nudné, jelikož jsem nudný člověk…

Fleur Packyt není vůbec nudný člověk,naopak si myslím,že její humor zabíjí:-)Je to skvělá holka,s vlastním názore,jen trošku s pesimistickým pohledem na svět.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář